سنگ مرمریت

سنگ مرمریت ازجمله‌ی سنگ های رسوبی و دگرگونی است که در زمین  یافت می‌شود. در شور ایران نیز به لطف خداوند، معادن سنگ مرمریت وجود دارد. در سطح این سنگ رگه‌هایی مشاهده می‌شود که در بعضی از سنگ‌ها باعث زیبایی شده و در برخی دیگر کیفیت و زیبایی سنگ را کاهش می‌دهد. موارد کاربرد این سنگ بسیار زیاد است. برای مثال از سنگ مرمریت در کف ساختمان، نما، دیوار پوش، ساخت کانتر یا پیشخوان و حتی ساخت مصنوعات دستی نیز استفاده می شود.

بسیاری از افراد سنگ مرمریت را با سنگ مرمر اشتباه می‌گیرند. تفاوت سنگ مرمر و مرمریت در این موضوع است که سنگ مرمر نور را از خود عبور داده، اما مرمریت چنین خاصیتی را ندارد. 

انواع سنگ مرمریت عبارتند از: 

  • Princess
  • Persian silk

مشخصات سنگ ها

wdt_ID تاریخ سریال کوپ نام سنگ شماره برگ موقعیت تعداد ورق اولیه تعداد ورق موجود متراژ موجود طول عرض قطر تصویر
1 ۲۵/۲/۱۴۰۴

ثبت سفارش سنگ مرمریت

جهت ثبت سفارش هریک از انواع سنگ مرمریت، در طرح ها و ابعاد متفاوت با شماره های زیر تماس بگیرید.

آدرس: اصفهان، شهرک صنعتی محمودآباد، خیابان 44، نبش چهارراه دوم

۰۹۱۳-۴۴۴-۳۶۰۵

۰۳۱-۳۳۸۰-۱۹۹۴

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد، کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته حال و آینده، شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد، تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد، در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها، و شرایط سخت تایپ به پایان رسد و زمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی، و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

سبد خرید