سنگ مرمر

کارخانه‌ی سنگ شجره قدم طلایی را در سال ۱۳۹۶ در عرصه‌ی تولید انواع سنگ مرمر برداشته‌است.  این‌ مجموعه‌ بصورت اختصاصی‌ مشغول به‌ تولید انواع سنگ مرمر میباشد. مجموعه‌ی شجره بزرگترین‌ تولید کننده سنگ‌ مرمر  است‌. علاوه بر این‌ در سطح‌ جهان در رابطه‌ با سنگ‌ مرمر حرف اول در تنوع رنگبندی و کیفیت‌ معادن را دارد و آقای سید مصطفی‌ شجره با افتخار توانست‌ این‌ دست‌ آورد را به‌ جهانیان ثابت‌ کند. گروه سنگ‌ مجلل‌ شجره با تولید انبوه معادل با هزاران متر مربع‌ انواع اسلب‌‌های مرمر با بیشترین‌ رنگبندی، طرح و ابعاد توانسته‌ نام طلایی‌ بزرگترین‌ مجموعه‌ تولید انبوه مرمر نه‌ تنها در ایران بلکه‌ در خاورمیانه‌ را نیز از آن خود نماید.

سنگ‌های مرمر به دلیل ویژگی‌‌ های ظاهری که دارند، معمولا در طراحی داخلی و همچنین مکان‌ های لوکس مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از مهم ترین ویژگی این سنگ‌ها خاصیت عبور نور از خودشان است. همچنین شما هیچ دو سنگ مرمر در انواع مختلف را پیدا نمی کنید که طرح یکسانی داشته باشند و این منحصر به فرد بودن طرح نیز بر ارزش آن ها می افزاید. طرح‌های بوک مچ و فورمچ جذابی که آن ها را مناسب استفاده در طراحی داخلی می کند. اینم سنگ ها بصورت اسلب ارائه شده و در لابی ها، تی وی وال، قسمت‌هایی از نما و غیره استفاده می شود.

 

انواع سنگ مرمر

Black Rose

کلیک کنید

Diamond

کلیک کنید

Golden CLoudy

کلیک کنید

Romancy

کلیک کنید

Blue Onyx

کلیک کنید

Princess

کلیک کنید

Pink Onyx

کلیک کنید

Orange Onyx

کلیک کنید

سنگ مرمر Black Rose

در مشخصات ظاهری سنگ بلک رز می‌توان به تم رنگی آن که ترکیبی از رنگ های مشکی(خاکستری تیره)، سفید و طلایی اشاره کرد. بلک رز از زیباترین و خیره کننده ترین سنگ های طبیعی به شمار می رود. رنگ مشکی این سنگ به واسطه وجود مقادیری از ناخالصی های منگنز و مواد زغالی است. ترکیب این سه رنگ به این زیبایی یکی از شگفت انگیزترین شاهکارهای طبیعت است. البته به طور کلی هیچ دو اسلب مرمری(حتی از یک نوع) مشابه یکدیگر نیستند. به همین خاطر باید راجع به سنگ های مرمر در نظر داشته باشید که هیچ دو اسلبی را نمی توان یافت که کاملا مشابه یکدیگر باشند. اما ترکیب رنگ اغلب یکسان است. تصاویر روبرو نیز مصداق بارز این موضوع هستند.
سنگ مرمر و همچنین بلک رز به دلیل قیمت بالایی که دارد، باعث شده بیشتر درمکان‌های لوکس ازآن استفاده شود. از این سنگ بیشتر در لابی ساختمان، دکوراسیون داخلی، قسمتهایی از نما و غیره استفاده می‌شود.
رز سیاه جادویی بلک رز از نادرترین هنرهای دست طبیعت .است زیبای جادوی سیاه نماد سلطه و قدرت نماد زیبایی گل نو شکفته رز سیاه جادویی است که تو را جذب می کند و احساس قدرت و بلند مرتبگی را می بخشد.

 

سنگ مرمر Diamond (الماس)

الماس از زمره خاص ترین و خالص ترین مرمرهای ایرانی که زیبایی و شکوه غیر قابل قیاسی را از خود نشان می دهد. بکاربردن آن در منزل باعث درخشندگی چهره و افزایش اعتماد به نفس در افراد میشود. این سنگ جذب کننده خوشبختی، سلامتی و قدرت الهی است.

برای مرمر الماس رنگبندی متنوعی وجود دارد و مهم ترین ویژگی آن بافت بسیار شفافی است که قابلیت عبور نور تا درجه صددرصد را نیز ممکن  میسازد

سنگ مرمر گلدن کلودی

زیبایی که از دل زمین صحرایی درجنگ باد و شن ها خارج و ابر طلایی ما را خلق می کند. عمقی پنهان در دل صحرای گرمی که باید به درونش خیز برداشت و کنکاش کرد تا در نهایت بتوان نافذ ترین لایههای زیبایی اش را کشف کنید.

سنگ مرمر گلدن کلودی دارای زمینه‌ی کرم همراه با رگه‌های قهوه‌ای و مشکی است. در تصاویر روبه‌رو یمتوانید طرحهایی از این نوع سنگ مرمر را ببنید. 

سنگ مرمر رومانسی

بازی رنگها، گویا طبیعت‌ قلم‌ و پالت‌ آبرنگ‌ را به‌ دست‌ گرفته‌ و دست‌ به‌ کار شده تا شاهکاری زیبا با رنگبندی های متنوع، جسورانه‌ و انگیزه بخش‌ را به‌ ما هدیه‌ کند. سنگ‌ رومانسی‌ مرمری که‌ نگاه هر بیننده را خیره، قلبها را تسخیر و ذهن‌ ها را حیران میکند.

ویژگی‌ بارز این‌ سنگ‌ طرح های آبرنگی‌ است‌ که‌ در حالت‌ نور پس‌ زمینه‌ هاله‌ های رنگی‌ متغیری را به‌ نمایش‌ می‌گذارد. این طرح ها باعث شده استفاده از آنها طرح‌های جذابی را در استفاده از دکوراسیون داخلی پدید آورد. استفاده از این سنگ ها در قسمت‌های مختلف نمایشگاه‌ها، رستوران های لوکس، لابی ساختمان و غیره، نگاه بینندگان را به خود خیره می کند و جلال و شکوه را به آن مکان اضافه می نماید. 

سنگ مرمر آبی

در گذشته اشراف زادگان خود را برتر دانسته و معتقد بودند خونآنها آبی است. سنگ مرمر آبی که به Blue Onyx معروف است، حس شاهانه و اشرافی به محیط می‌بخشد. بخصوص اگر در مسیر نور قرار بگیرد. مجموعه سنگ شجره، تنها تولید کننده‌ی سنگ مرمر آبی است و این سنگ را در طرح‌های مختلف ارائه می کند. 

سنگ مرمر آبی در طرح‌های بوک مچ و فورمچ و در ابعاد سایز های مختلف قابل سفارش است. 

سنگ مرمر پرنسس

سنگ مرمر پرنسس یکی از انواع سنگ مرمر است که رنگ زمینه‌ای کرم با خطوط طلایی دارد. خطوط طلایی سنگ مرمر پرنسس باعث شده حس شکوه و مجللی به فضا القا شود. 

از سنگ مرمر پرنسس به صورت اسلب های زیبا در لابی ساختمان و همچنین فضای نمایشگاه ها استفاده می شود. برخی افراد نیز از آن برای اوپن و یا دیواره ای در فضای داخلی ساختمان استفاده می‌کنند. 

سنگ مرمر صورتی

رنگ صورتی بیانگر عشق، جوانی، مهربانی و پویا بودن است. معمولا رنگ ها در دکوراسیون داخلیاحساس های مختلف را به بیننده و افرادی که در آن محیط زندگی میکنند، هدیه می بخشند. مرمر صورتی نیز یکی از تولیدات منحصر به فرد سنگ شجره است.  استفاده از این سنگ در دکوراسیون داخلی ساختمان می تواند حس پویایی را به زندگی ببخشد. 

سنگ مرمر صورتی در ابعاد مختلف، طرحهای متنوع و به صورت بوک مچ و فورمچ قابل سفارش است. 

سنگ مرمر پرتغالی

یکی از جذابیت‌های سنگ های مرمر تنوع آن ها در رنگ و طرح های جذاب است. همچنین مشابه نبودن هیچ دو سنگ مرمری باعث می شود که طرح ها و دکورهای شما منحصر به فرد و مخصوص خودتان باشد. یکی از این رنگ های جذاب، که زیبایی دو چندانی دارد، رنگ پرتغالی است. سنگ مرمرم پرتغالی حس شادابیرا به محیط هدیه می کند و باعث سلامت جسم و روح می گردد. 

سنگ مرمر پرتغالی در طرحه و ابعاد مختلف و همچنین طرح های بوک مچ و فورمچ قابل سفارش است. 

مشخصات سنگ ها

wdt_ID تاریخ سریال کوپ نام سنگ شماره برگ موقعیت تعداد ورق اولیه تعداد ورق موجود متراژ موجود طول عرض قطر عکس خاموش عکس روشن
1 ۲۵/۲/۱۴۰۴ 1938 الماس 1 تهران 1 0 0,00 145 115 2
2 1400/10/02 1938 الماس 21+22+23+24 اصفهان 4 0 0,00 195 175 2
3 1400/10/03 1938 الماس 17+18+19+20 اصفهان 4 0 0,00 195 175 2

ثبت سفارش سنگ مرمر

جهت ثبت سفارش هریک از انواع سنگ مرمر، در طرح ها و ابعاد متفاوت با شماره های زیر تماس بگیرید.

۰۳۱-۳۳۸۰-۱۹۹۴

۰۹۱۳-۴۴۴-۳۶۰۵

سبد خرید