سوالات متداول

در این قسمت می‌توانید سوالات متداول را بررسی کنید، در صورتی که سوالات شما در لیست زیر نیست، با پشتیبانی مجموعه کارخانجات سنگ شجره تماس حاصل فرمایید .

سنگ‌های مرمر در چند شاخه جنسیت، تنوع رنگی بالا، کمیاب بودن و قیمت با سنگ‌های دیگر تفاوت دارند.

سنگ‌های مرمر در طیف‌های رنگی بسیار متنوعی همچون سفید، طلایی، سبز، آبی، صورتی، نارنجی، فیروزه‌ای، یشمی، طوسی، مشکی و بسیاری از رنگ‌های خاص دیگر در طبیعت موجود می‌باشند.

بصورت کلی با توجه به نفوذپذیری آب بسیار پایین این سنگ، در شرایط جوی سرد و مرطوب مشکلی نخواهد داشت. در معرض نور مستقیم و شدید خورشید نیز این سنگ بسیار مقاوم بوده، ولی در نظر داشته باشید که مانند مابقی سنگ‌های طبیعی، بعضی از انواع مرمر ممکن است تغییر رنگ جزئی داشته باشند.

در این مورد هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته و شما می‌توانید در هر قسمت از ساختمان اعم از نمای خارجی، کف، تی وی وان، سرویس، حمام، پله، کابینت و کانتر، لابی و هر قسمت دیگری از ساختمان استفاده نمایید.

بله، با توجه به ظریب سایش پایین این سنگ، شما می‌توانید در دو حالت ساده و بک لایت از این سنگ در کف استفاده نمایید.

با توجه به خصوصیت منحصر بفرد سنگ مرمر در عبور دهی نور، شما می‌توانید با استفاده از لامپ‌های SMD اقدام به نوردهی از پشت به سنگ مرمر نموده که این نور از سنگ مرمر عبور کرده و باعث زیبایی دو چندان این سنگ می‌شود. به این روش نوردهی اصطلاحاً اجرای بک لایت گفته می‌شود.

بطور قطع بله، نصب سنگ اسلب چه بصورت نما یا کف یا دیوار، حتماً نیازمند استادکار حرفه‌ای در این بخش دارد.

بهترین روش نصب، ساخت استراکچر و سازه فلزی و استفاده از چسب‌های مخصوص و مهار بندی‌های مناسب در پشت سنگ اسلب می‌باشد. به این روش اصطلاحاً روش کار کردن خشک گفته می‌شود.

سبد خرید